Karaoke bary v České republiceV Česku nejsou karaoke bary tak populární a rozšířené jako v některých zahraničních zemích, ale i přesto se zde pár výjimek najde. Tyto bary se vyskytují zejména ve velkých městech, např. v Českých Budějovicích, kde můžeme navštívit podnik s názvem Media Karaoke Music Bar. Několik karaoke barů je pochopitelně také v Praze – asi nejatraktivnější z nich je K*Star Karaoke, který je zajímavý tím, že se jedná o karaoke klub v japonském stylu. Pro fanoušky karaoke je to určitě místo, které stojí za návštěvu.

Sleduju seriály online zcela zdarma. Teletext ČT je často velmi zajímavý. Evropa 2 je soukromá rozhlasová stanice, první komerční rádio v České republice po roce 1989.

Karaoke bary v zahraničních zemích

V zahraničí je karaoke mnohem oblíbenější než u nás a s různými karaoke bary se tam můžeme setkat daleko častěji. Asi nejpopulárnější je pak karaoke v Japonsku, kde je takových barů skutečně velké množství a tento druh zábavy je tam velmi rozšířený. Koneckonců samotné slovo karaoke pochází z japonštiny a sice ze slov kara (které znamená prázdný) a ōkesutora (znamená orchestr). Hodně oblíbené je karaoke také v dalších asijských zemích a velkou popularitu si získalo i v USA. Z evropských zemí je karaoke populární např. ve Velké Británii nebo v Německu.

Různé formy karaoke

Zatímco u nás je obvyklé spíše karaoke, kdy amatérský zpěvák zpívá před celým klubem, resp. barem, v Japonsku většinou funguje karaoke trochu jinak. Japonské karaoke bary jsou zpravidla větší domy, rozdělené do menších a zvukově izolovaných salonků, kde váš pěvecký výkon uslyší jen vaši přátelé, se kterými salonek sdílíte. U nás zatím tato forma karaoke příliš známá není, světlou výjimkou je např. již zmíněné K*Star Karaoke v Praze.

Sledujte simpsonovi online zdarma. Společnost Cinema City nabízí služby té největší kvality.

Karaoke hry na internetu

Spoustu karaoke her nalezneme také na internetových stránkách. Nemusíme tak nic stahovat ani nakupovat drahé vybavení a karaoke si můžeme zdarma, případně za menší poplatek, vyzkoušet na svém počítači nebo notebooku. Představíme si blíže některé zajímavé karaoke webové stránky.

KaraokeParty – nejlepší portál pro milovníky karaoke, který nabízí nekonečné množství skvělé zábavy. Karaoke texty si zde můžete zazpívat nejen sami, ale také jako duet se svými kamarády, vyzvat je na souboj v battlech nebo si zahrát speciální party mode či zábavné kvízy. Stránky jsou kromě anglické verze také ve švédštině a finštině. Kromě samotného webu si můžeme stáhnout i aplikaci pro Android a užit si spoustu zábavy i na cestách.

SingSnap – další zajímavý web, na kterém si po bezplatné registraci můžete vybrat z pestré nabídky karakoke textů od mnoha špičkových interpretů různých hudebních žánrů. Můžete si zazpívat vaše oblíbené písničky, sestavovat hudební playlisty nebo nahrávat a sdílet vaše verze. Zároveň zde máte možnost podívat se na videa ostatních uživatelů tohoto serveru a posoudit tak jejich pěvecké umění.

Karafun – profesionální karaoke portál s obří databází písniček zahrnuje 17 000 hitů. Součástí stránek je internetová verze, software pro Windows, aplikace pro mobilní telefony a také aplikace určená pro tablety. Zdarma si lze poslechnout a prohlédnout ukázky, po zaplacení registračního poplatku pak můžeme využívat plnou verzi.

Tncz nova vás zahrnuje aktuálním zpravodajstvím z domova i ze světa. Teletext českých a slovenských televizí.

Karaoke hry pro PC a herní konzole

Karaoke si můžeme také koupit jako hru pro náš počítač nebo herní konzoli. Podíváme se blíže na některé nejzajímavější tituly, jenž jsou na herním trhu k dostání.

Karaoke texty v PC hrách

Mezi nejnovější karaoke hry, určené pro počítače patří titul s názvem Let’s Sing. Hra byla vydána v prosinci roku 2013 a obsahuje celou řadu známých hitů od předních světových umělců jako je Maroon 5, Lady Gaga nebo Kylie Minogue.Karaoke texty pro Xbox360

Pokud vlastníte Xbox 360 a jste fanoušky karaoke, máme pro vás jeden tip – Def Jam Rapstar. Tato karaoke hra zaujme především příznivce rapu, kteří v ní najdou hity od předních hvězd tohoto žánru, jako jsou např. Kanye West, Nelly, Outkast, Run D.M.C., Snoop Dogg a mnoho dalších.

Karaoke texty pro Playstation 3

Jestliže milujete karaoke a máte doma herní konzoli Playstation 3, určitě byste si neměli nechat ujít hru s názvem Karaoke Revolution. Hra nabízí spoustu herních módů a zahrát si ji můžete buď sami nebo se svými kamarády. Autorem hry je známá herní společnost Konami.

Nejoblíbenější karaoke texty

Které karaoke texty u nás patří k těm nejoblíbenějším? Asi vás nepřekvapí, že mezi nejpopulárnější patří zejména písničky v češtině. Cizí jazyky jsou přece jenom pro spoustu lidí docela obtížné a tak jsou v Česku oblíbené hlavně songy od českých interpretů. Pokud jde o žánry, tak nejvyhledávanější karaoke texty jsou hlavně texty popových hitů, ale třeba i rockové nebo naopak pomalejší romantické písničky.

Karaoke Channel s několika tisíci karaoke texty

Pro opravdové fanoušky karaoke je jedním z nejatraktivnějších míst na internetu The Karaoke Channel, který je největší knihovnou karaoke textů na internetu. Obsahuje tisíce a tisíce karaoke textů, které si můžeme zazpívat na různých zařízeních. Karaoke Channel je k dispozici nejen pro stolní počítače a notebooky, ale také ve formě aplikací pro mobilní telefony a stáhnout si jej můžeme i do svojí chytré televize, nebo si jej spustit na herní konzoli Xbox 360. Kompletní informace o Karaoke Channel, odkazy ke stažení a další podrobnosti najdeme na internetové stránce http://www.thekaraokechannel.com/.

Karaoke e-shopy s širokou nabídkou zboží

Na českém trhu působí hned několik velkých internetových obchodů, které nabízejí pestrou paletu zboží, související s karaoke texty. Které e-shopy patří k těm největším?

Karaoke shop – velký a profesionální internetový obchod, v němž nalezneme spoustu věcí pro fanoušky karaoke. V nabídce jsou zde audio kompilace, CD kompilace, DVD kompilace, kabely a konektory, karaoke přehrávače, karaoke sestavy, mixážní pulty a mikrofony, reproboxy, sluchátka a další příslušenství, zpěvníky a mnoho dalších položek. Karaoke shop je na internetu na adrese www.pokrok.eu a nabízí také tvorbu karaoke kompilací na zakázku.

Musicer – další významný e-shop s karaoke texty a skladbami. Nalezneme zde nejrozsáhlejší nabídku karaoke skladeb v Česku a na Slovensku a kromě samotných textů si můžeme koupit i karaoke DVD nebo sady s vybavením pro karaoke. E-shop na internetu najdeme pod odkazem www.musicer.net.

KARAOKE SHOP.cz – pokud chcete uspořádat karaoke party a sháníte kvalitní vybavení, které je na takovou akci třeba, na tomto e-shopu naleznete všechny potřebné věci.V nabídce jsou např. reproboxy, přehrávače, zesilovače, mikrofony, mixážní pulty, karaoke sady a další vybavení. Na stránky obchodu se dostanete po zadání adresy www.karaoke-shop.cz


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!