Karaoke bary v České republiceV Česku nejsou karaoke bary tak populární a rozšířené jako v některých zahraničních zemích, ale i přesto se zde pár výjimek najde. Tyto bary se vyskytují zejména ve velkých městech, např. v Českých Budějovicích, kde můžeme navštívit podnik s názvem Media Karaoke Music Bar. Několik karaoke barů je pochopitelně také v Praze – asi nejatraktivnější z nich je K*Star Karaoke, který je zajímavý tím, že se jedná o karaoke klub v japonském stylu. Pro fanoušky karaoke je to určitě místo, které stojí za návštěvu.

Sleduju seriály online zcela zdarma.

Karaoke bary v zahraničních zemích

V zahraničí je karaoke mnohem oblíbenější než u nás a s různými karaoke bary se tam můžeme setkat daleko častěji. Asi nejpopulárnější je pak karaoke v Japonsku, kde je takových barů skutečně velké množství a tento druh zábavy je tam velmi rozšířený. Koneckonců samotné slovo karaoke pochází z japonštiny a sice ze slov kara (které znamená prázdný) a ōkesutora (znamená orchestr). Hodně oblíbené je karaoke také v dalších asijských zemích a velkou popularitu si získalo i v USA. Z evropských zemí je karaoke populární např. ve Velké Británii nebo v Německu.

Různé formy karaoke

Zatímco u nás je obvyklé spíše karaoke, kdy amatérský zpěvák zpívá před celým klubem, resp. barem, v Japonsku většinou funguje karaoke trochu jinak. Japonské karaoke bary jsou zpravidla větší domy, rozdělené do menších a zvukově izolovaných salonků, kde váš pěvecký výkon uslyší jen vaši přátelé, se kterými salonek sdílíte. U nás zatím tato forma karaoke příliš známá není, světlou výjimkou je např. již zmíněné K*Star Karaoke v Praze.

Společnost Cinema City nabízí služby té největší kvality.

Karaoke hry na internetu

Spoustu karaoke her nalezneme také na internetových stránkách. Nemusíme tak nic stahovat ani nakupovat drahé vybavení a karaoke si můžeme zdarma, případně za menší poplatek, vyzkoušet na svém počítači nebo notebooku. Představíme si blíže některé zajímavé karaoke webové stránky.

KaraokeParty – nejlepší portál pro milovníky karaoke, který nabízí nekonečné množství skvělé zábavy. Karaoke texty si zde můžete zazpívat nejen sami, ale také jako duet se svými kamarády, vyzvat je na souboj v battlech nebo si zahrát speciální party mode či zábavné kvízy. Stránky jsou kromě anglické verze také ve švédštině a finštině. Kromě samotného webu si můžeme stáhnout i aplikaci pro Android a užit si spoustu zábavy i na cestách.

SingSnap – další zajímavý web, na kterém si po bezplatné registraci můžete vybrat z pestré nabídky karakoke textů od mnoha špičkových interpretů různých hudebních žánrů. Můžete si zazpívat vaše oblíbené písničky, sestavovat hudební playlisty nebo nahrávat a sdílet vaše verze. Zároveň zde máte možnost podívat se na videa ostatních uživatelů tohoto serveru a posoudit tak jejich pěvecké umění.

Karafun – profesionální karaoke portál s obří databází písniček zahrnuje 17 000 hitů. Součástí stránek je internetová verze, software pro Windows, aplikace pro mobilní telefony a také aplikace určená pro tablety. Zdarma si lze poslechnout a prohlédnout ukázky, po zaplacení registračního poplatku pak můžeme využívat plnou verzi.

Karaoke hry pro PC a herní konzole

Karaoke si můžeme také koupit jako hru pro náš počítač nebo herní konzoli. Podíváme se blíže na některé nejzajímavější tituly, jenž jsou na herním trhu k dostání.

Karaoke texty v PC hrách

Mezi nejnovější karaoke hry, určené pro počítače patří titul s názvem Let’s Sing. Hra byla vydána v prosinci roku 2013 a obsahuje celou řadu známých hitů od předních světových umělců jako je Maroon 5, Lady Gaga nebo Kylie Minogue.Karaoke texty pro Xbox360

Pokud vlastníte Xbox 360 a jste fanoušky karaoke, máme pro vás jeden tip – Def Jam Rapstar. Tato karaoke hra zaujme především příznivce rapu, kteří v ní najdou hity od předních hvězd tohoto žánru, jako jsou např. Kanye West, Nelly, Outkast, Run D.M.C., Snoop Dogg a mnoho dalších.

Karaoke texty pro Playstation 3

Jestliže milujete karaoke a máte doma herní konzoli Playstation 3, určitě byste si neměli nechat ujít hru s názvem Karaoke Revolution. Hra nabízí spoustu herních módů a zahrát si ji můžete buď sami nebo se svými kamarády. Autorem hry je známá herní společnost Konami.

Nejoblíbenější karaoke texty

Které karaoke texty u nás patří k těm nejoblíbenějším? Asi vás nepřekvapí, že mezi nejpopulárnější patří zejména písničky v češtině. Cizí jazyky jsou přece jenom pro spoustu lidí docela obtížné a tak jsou v Česku oblíbené hlavně songy od českých interpretů. Pokud jde o žánry, tak nejvyhledávanější karaoke texty jsou hlavně texty popových hitů, ale třeba i rockové nebo naopak pomalejší romantické písničky.

Karaoke Channel s několika tisíci karaoke texty

Pro opravdové fanoušky karaoke je jedním z nejatraktivnějších míst na internetu The Karaoke Channel, který je největší knihovnou karaoke textů na internetu. Obsahuje tisíce a tisíce karaoke textů, které si můžeme zazpívat na různých zařízeních. Karaoke Channel je k dispozici nejen pro stolní počítače a notebooky, ale také ve formě aplikací pro mobilní telefony a stáhnout si jej můžeme i do svojí chytré televize, nebo si jej spustit na herní konzoli Xbox 360. Kompletní informace o Karaoke Channel, odkazy ke stažení a další podrobnosti najdeme na internetové stránce http://www.thekaraokechannel.com/.

Karaoke e-shopy s širokou nabídkou zboží

Na českém trhu působí hned několik velkých internetových obchodů, které nabízejí pestrou paletu zboží, související s karaoke texty. Které e-shopy patří k těm největším?

Karaoke shop – velký a profesionální internetový obchod, v němž nalezneme spoustu věcí pro fanoušky karaoke. V nabídce jsou zde audio kompilace, CD kompilace, DVD kompilace, kabely a konektory, karaoke přehrávače, karaoke sestavy, mixážní pulty a mikrofony, reproboxy, sluchátka a další příslušenství, zpěvníky a mnoho dalších položek. Karaoke shop je na internetu na adrese www.pokrok.eu a nabízí také tvorbu karaoke kompilací na zakázku.

Musicer – další významný e-shop s karaoke texty a skladbami. Nalezneme zde nejrozsáhlejší nabídku karaoke skladeb v Česku a na Slovensku a kromě samotných textů si můžeme koupit i karaoke DVD nebo sady s vybavením pro karaoke. E-shop na internetu najdeme pod odkazem www.musicer.net.

KARAOKE SHOP.cz – pokud chcete uspořádat karaoke party a sháníte kvalitní vybavení, které je na takovou akci třeba, na tomto e-shopu naleznete všechny potřebné věci.V nabídce jsou např. reproboxy, přehrávače, zesilovače, mikrofony, mixážní pulty, karaoke sady a další vybavení. Na stránky obchodu se dostanete po zadání adresy www.karaoke-shop.cz


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!